Bilinçaltı Dönüşümü Nedir?

Her hareketimiz, her sözümüz aslında bilinçaltımızın bir yansımasıdır. Beyin, kullanmak ya da görmek istemediği hiçbir şeyi unutmaz, onları perde arkasına aktarır. Bilinçaltı depodur, sosyal ve gündelik hayat ise vitrin. Kaynağını bilmediğimiz pek çok sorun bilinçaltı temelli olabilir. Bu sorunlarda pek çok yöntem denediniz ancak sorunlar tekrarlamaya devam ediyorsa, yaşamınızda bir şeylerin size engel olduğunu düşünüyorsanız, bugünkü halinizden memnun değilseniz bilinçaltı dönüşümünün gücünden faydalanabilirsiniz.

Bilinçaltı Dönüşümü Neden Gereklidir?

Hiçbir kayıt, beynimizden silinmez. Bilinçaltı eğitimleri, pek çok sorunun tetikleyicisi olan travmaları dönüştürerek bilinçaltı temizliği gerçekleştirir ve beyni yüksek kapasitede kullanabilmek konusunda büyük olanaklar sunar. Duyuların daha etkili kullanılmasını sağlar, beyni formatlayarak, yaşam kalitesini yükseltir.

Bilinçaltı Dönüşümü Nasıl Çalışır?

Bilinçaltı çalışmaları, şu anda hayatımızı etkileyen sorunları, onları yarattığımız beyin frekansımızda çözümlemeyi hedefler.

Kullanılan çeşitli tekniklerle ve sezgisel alanın desteği ile, duygu dönüştürülerek ve çarpıtılmış anının orijinal formatına erişilir. İçeride yeni bir kayıt haritası yaratılır ve bu yeni kayıt içeride güçlü ve kalıcı kılınarak dönüşüm sağlanır. Yani karmaşık durumda olan bilinçaltı düzenlenir ve gündelik kullanıma uygun hale getirilir.

Bilincin açık olduğu Teta frekansına Reiki enerjisi desteğiyle inilir. Kişi çalışma sırasında tüm söylenenleri ve söylediklerini hatırlar.

Kişiden kişiye değişse de bağımlılık kodları haricindeki problemler 3 çalışma ile rahatlıkla çözülmektedir.

Birden fazla problem yaşayanlarda genellikle bir probleme çalışıldığında, diğerlerinin semptomlarında da azalma olduğu görülmektedir.

Uyku düzensizliği, özgüven eksikliği, asosyallik, sabırsızlık ve buna benzer pek çok problemi bilinçaltı eğitimleriyle çözebilmek mümkün. Çözümsüz gibi gelen panik atak ve anksiyete bozukluklarınız Reiki’yle bir sorun olmaktan çıkabilir.
Bilinçaltı Dönüşüm Seansları, arzu ettiğiniz “Ben”e dönüşüm için sizi destekler.

En Hızlı Sonuç Alınan Konular Nelerdir?

Ölüm korkusu gibi yoğun korkular
Sosyal Fobi, panik atak, depresyon, motivasyon eksikliği gibi psikolojik sorunlar.
Fobiler (hayvan korkusu, uçak korkusu, kapalı yer korkusu vs. gibi)
Negatif duygular (Öfke patlamaları, kıskançlık, özgüven eksikliği)

Müjde Apay
Bilinçaltı Dönüşüm Uzmanı ve Reiki Master