Hakkımda

Müjde Apay

1969 yılında İstanbul’da doğdu.Şişli Terakki Lisesi’nin ardından, İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümünden mezundur. Alison University Psycology Diploma ve Biology and Behavior of Psycology Sertifika, Psikiyatri Derneği Temel Psikoloji programlarını tamamlamıştır.

2009 yılına kadar Turizm ve Bilişim Sektörlerinde çalıştıktan sonra spritüel gelişim alanında çalışmak ve hizmet vermek üzere kurumsal hayata veda etme kararı almıştır.

Kendini yazarak ve eğitim vererek ifade etmeyi seçme dönemini şu şekilde ifade ediyor:

“2004 yılında basılmış Kendimi Arıyorum, Gören Var mı? adlı bir spritüel deneme kitabım var. Yazarak hem kendim, hem de okuyanlarda bir algı ve açılım yaratmak sanırım hayattaki misyonlarımdan biri.

Hayata, eğitimlerime ve yazılarıma mizah katmayı seviyorum. Mizah sanki sihirli bir değnek gibi, dönüşümü eğlenceli hale getiren dokunuşlar yapıyor…”

Müjde Apay, Klasik Sistem Usui Reiki Master’ıdır ve Reiki eğitimlerini destekleyen Işık Köprüsü, Çakra-Aura eğitimlerini almıştır.

Eğitim ve uygulamalarından edindiği bilgi ve tecrübeleri, hem şifa uygulamalarında hem de Reiki eğitimlerinde etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Şimdilerde Muğla ili , Bodrum ilçesinde ve İstanbul genelinde Reiki Eğitimleri ile birlikte, bilgilerini sentezleyerek ve içsel yolculuğunun ışığında geliştirdiği Bilinçaltı Dönüşüm Çalışmaları Niyetleri Gerçekleştirmek Meditasyonları,Kristaller ve , Yılancık Taşları ile şifa uygulamaları yapmakta,
“Taşların Dilini Hatırla” Seminerleri vermektedir.

Almış Olduğu Diğer Eğitimler

Biyolojik Dekodaj eğitimleri
NLP
İçsel Liderlik
Transandantal Meditasyon
Fitoterapi
Klasik Astroloji
Rüya Farkındalığı
Yaşam Koçluğu

Usui Reiki Soyağacı
Phyllis Lei Furumot
Evelyne Helbling
Miranda and Peter Gilgen
Ageh and Unmesha Popat
M.Sevil Pols
Gülüm Omay
Tijen Aykut
Müjde Apay